KLAVER Sp. z o.o.
Kierowca C lub C+E – praca w Niemczech/ 70 km od SłubicKierowca C lub C+E – praca w Niemczech/ 70 km od Słubic

Kierowca C lub C+E – praca w Niemczech/ 70 km od Słubic

  • Data publikacji:
  • 26-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Berlin
  • Wynagrodzenie:
  • 2300
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Kierowca C lub C+E – praca w Niemczech/
wymagana znajomość języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:

transport towaru na terenie Berlina i Brandenburgii (artykuły sanitarne i budowlane, towar na paletach).

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- wysoką stawkę godzinową
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

Wymagania:
prawo jazdy C lub C+E
kilkuletnie doświadczenie zawodowe
wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
karta kierowcy
znajomość niemieckiego A2/B1
gotowość do przyjazdu na dzień próbny

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48 570 901 033

Wiktoria + 48 570 901 913
Daria + 48 577 901 944
Kamila +48570901414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa, al. Wolności 22/1

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń