Kierowca CE z komunikatywnym niemieckim

Data publikacji: 26-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2600€
Stanowisko: Kierowca

Oferta pracy: Kierowca CE z komunikatywnym niemieckim

Poszukujemy doświadczonego kierowcy CE z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do pracy w Rotenburg/Wümme (27358, Niemcy). Oferujemy stabilne zatrudnienie w systemie 40-45 godzin tygodniowo, z trasami dziennymi do 250 km.

Zakres obowiązków

  • Załadunek, transport i rozładunek wózków na rolkach z praniem
  • Obsługa ciężarówki zgodnie z przepisami ruchu drogowego
  • Dbanie o powierzony pojazd

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód
  • Odpowiedzialność i punktualność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,15 € brutto + 4€ diety za godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Stabilny system pracy: 40-45 godzin tygodniowo
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: profil@injobs.pl z tytułem: „Kierowca CE z komunikatywnym niemieckim, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 8:00-16:00)

Klauzula RODO

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@injobs.pl".

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń