MEGA OFERTA PRACY 2000 € Brutto za dwa tygodnie pracy

Praca dla Kierowcy C+E / Silos / System 2-2. /

Data publikacji: 09-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy - Wesel - Heilbad Heiligenstadt
Wynagrodzenie: 2000 € Brutto
Stanowisko: Kierowca CE

O nas

IMGRUND Silogistic, wiodąca firma transportowo-logistyczna z siedzibą w Wesel (Niemcy), poszukuje doświadczonych kierowców C+E do pracy w systemie 2/2. Nasza firma, z 280 oddanymi pracownikami, specjalizuje się w transporcie żywności i produktów technicznych przy użyciu nowoczesnych ciężarówek z naczepami silosowymi.

Twoje zadania

  • Transport produktów masowych 30-tonowymi ciężarówkami silosowymi
  • Terminowa dostawa towarów
  • Dbałość o stan techniczny pojazdu

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Wysoka orientacja na klienta i niezawodność
  • Staranność, precyzja i wiedza techniczna
  • Ostrożność w obsłudze pojazdów
  • Zaangażowanie i oddanie pracy
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Nowoczesną flotę pojazdów z doskonałym wyposażeniem
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Regularne trasy i zrównoważony harmonogram pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe z dodatkiem za nadgodziny
  • Pokrycie kosztów regularnego dokształcania
  • System pracy 2/2
  • Diety

Aplikuj online, podając możliwą datę rozpoczęcia pracy. Dołącz do IMGRUND Silogistic i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym środowisku międzynarodowym!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń