Kierowca ciężarówki kat. C Niemcy

Data publikacji: 06-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Kierowca CE

Oferta pracy: Kierowca ciężarówki kat. C w Niemczech

Poszukujemy doświadczonego kierowcy ciężarówki kategorii C do pracy w Mühldorf (Niemcy). Twoja rola będzie kluczowa w dostarczaniu towarów do małych sklepów na terenie Niemiec.

Twoje główne zadania:

  • Prowadzenie ciężarówki zgodnie z wyznaczonymi trasami
  • Bezpieczne dostarczanie towarów do małych sklepów
  • Dbanie o terminowość dostaw, wspierając lokalne biznesy

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,15€ brutto + 4€ diety za godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
  • Pełne wsparcie podczas całego procesu rekrutacji i zatrudnienia

Czego oczekujemy:

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Własny samochód
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres profil@injobs.pl z tytułem: „Kierowca ciężarówki kat. C Niemcy, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 8:00-16:00)

Miejsce pracy: 84513 Mühldorf, Niemcy

Wynagrodzenie:

około 2300 euro netto

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez injobs.pl Sp. z o.o. (11-700 Mrągowo, ul. Mazurska 1) w celach rekrutacyjnych. Wiem, że mogę wycofać zgodę w każdej chwili, wysyłając e-mail na adres info@injobs.pl".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń