Kierowca dostawczy/Pakowacz- 15e/h-Holandia

Data publikacji: 30-08-2024
Miejsce Pracy: Rotterdam, Holandia
Wynagrodzenie: 15e/h
Stanowisko: Pakowacz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Pakowacz i kierowca dostawczy - Holandia

Lokalizacja- Rotterdam

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy specjalizującej się w naprawie i serwisie morskich turbosprężarek spalinowych dla przemysłu żeglugowego poszukujemy osoby na stanowisko Pakowacza i Kierowcy Dostawczego do działu magazynowego.

Pakowacz i Kierowca Dostawczy będzie pracować w warsztacie/magazynie firmy w okolicach Rotterdamu.

Zadania:

  • Prawidłowe lokalizowanie i wybieranie towarów z magazynu na podstawie listy pobrań
  • Wykonywanie pudełek do pakowania, bezpieczne pakowanie towarów, ważenie zapakowanych pudełek i etykietowanie zapakowanych pudełek
  • Bezpieczna obsługa maszyn do produkcji pudełek i laminowania
  • Bezpieczne załadunek pojazdów i przemieszczanie towarów w magazynie
  • Prowadzenie ewidencji przychodzących i wychodzących paczek, sprawdzanie uszkodzeń oraz archiwizacja not dostawy, faktur i dokumentacji
  • Realizacja dostaw i transferów między firmami w Europie
  • Pomoc w ogólnych naprawach i konserwacji budynków firmy

Wymagania:

  • Prawo jazdy i umiejętność pewnego prowadzenia pojazdów i podróżowania po całej Europie
  • Znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie jako pakowacz i kierowca lub pracownik magazynowy
  • Dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole oraz dobre zarządzanie czasem
  • Posiadanie licencji operatora wózka widłowego i kompetencje w obsłudze wózków widłowych w magazynie
  • Umiejętność pracy manualnej.
  • Umiejętność obsługi maszyn do produkcji pudełek i laminowania
  • Gotowość do podróży do innych warsztatów/magazynów firmy w Europie

Oferta:

  • €15 za godzinę
  • Umowa bezpośrednio z Klientem
  • Dostępne nadgodziny
  • 25 dni płatnego urlopu (plus święta państwowe)
  • Praca poniedziałek-piątek, 40 godzin tygodniowo
  • 1 zmiana, 8:00-16:00
  • Zapewniony uniform, środki ochrony osobistej, telefon komórkowy i dostęp do sprzętu IT
  • Auto służbowe

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń