Kierowca kat. B/ Magazynier

Data publikacji: 09-08-2024
Miejsce Pracy: Gdynia, Mały Kack, województwo pomorskie
Wynagrodzenie: 4 200- 4 600 zł netto/ miesięcznie
Stanowisko: Kierowca
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Agencja pracy Service Jobs poszukuje kandydatów na stanowisko Kierowcy kat. B/ Magazyniera do piekarni z ponad 30-letnią tradycją, która codziennie dostarcza mieszkańcom Gdyni świeże wypieki, tworzone z pasją i miłością.

Twoje obowiązki:
- Załadunek i rozładunek materiałów i artykułów spożywczych takich jak ciasta oraz pieczywo
- Transport materiałów i artykułów do docelowych punktów w mieście
- Troska o sprawność i właściwą eksploatację środków transportowych
- Przyjmowanie dostaw i kontrola zgodności z dokumentacją
- Właściwe przechowywanie i składowanie towarów
- Dbałość o porządekw magazyniei na terenie przyległym

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na pełny etat
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie: 4 200- 4 600 zł netto/miesc
- Zniżka pracownicza 25%
- Pakiety medyczne
- Praca w systemie jednozmianowym: od poniedziałku do piątku w godzinach 4:00- 11:00; sobota (nie każda, decyzja uzależniona od grafiku) w godzinach 4:00- 9:00

Wymagamy:

- AktualnePrawo jazdy kat. B
- Doświadczenie w pracyw magazyniebędzie mile widziane
- Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Jeśli jesteś uczciwy, odpowiedzialny i gotowy do podjęcia pracy fizycznej, zapraszamy do naszego zespołu! Przekazujemy z pokolenia na pokolenie sekretne receptury, dzięki którym nasze produkty są dostępne każdego dnia w 9 obiektach na terenie całego miasta. Serdecznie zapraszamy do aplikowania!
Agencja Pracy Service Jobs Sp. z o.o.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń