Kierowca kat. C - Dostawca

Data publikacji: 03-09-2024
Miejsce Pracy: Świdnica
Stanowisko: Kierowca C
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy nowych osób, które chcą do nas dołączyć i razem z nami kształtować przyszłość BEL-POL Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:

  • Przewóz towaru do partnerów firmy na terenie Dolnego Śląska, sporadycznie dalsze wyjazdy.
  • Rozładunek towaru i odbiór zwrotów.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
  • Dbałość o powierzone mienie i wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C.
  • Karta kierowcy/aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • Doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi pow. 3,5 t.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Punktualność, odpowiedzialność, uczciwość.
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpieczeństwa

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok
  • Prawo jazdy C+E
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózek widłowy UDT.

To oferujemy

  • Praca w dużej, pewnej, ogólnopolskiej firmie.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy
  • Zadbane, serwisowane auta; solidny tabor: IVECO i DAF.
  • Ubranie robocze.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń