KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. komandytowa
Szkolenia na kat. D oraz oferta pracy jako kierowca autobusu

Kierowca kat. D

Data publikacji: 31-07-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Stanowisko: Kierowca Autobusu
Rodzaj Pracy: Praca stała

Obowiązki:

· wykonywanie pracy zgodnie z rozkładem jazdy,

· wypełnianie kart drogowych,

· monitorowanie stanu technicznego pojazdu i informowanie dyspozytora o nieprawidłowościach,

· sprzedaż biletów.

Wymagania:

· aktualne prawo jazdy kat. D,

· świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz osób (opcja zrobienia kwalifikacji zawodowych za pośrednictwem pracodawcy),

· uczciwość i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Oferujemy:

· darmową opiekę medyczną

· przeprowadzenie niezbędnych szkoleń,

· możliwość ubezpieczenia grupowego,

· pracę na nowym taborze,

· pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· atrakcyjne i zawsze terminowe wynagrodzenie,

· elastyczny grafik pracy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń