Kierowca kat.C ( zamiatarka)

Data publikacji: 14-08-2024
Miejsce Pracy: : Belgia - Sint-Katelijne- Waver
Wynagrodzenie: 15€ -16,50
Stanowisko: Kierowca C
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracyjako kierowca kat. C

OBOWIĄZKI:

  • Zapewnienie, że zamiatarka jest prowadzona bezpiecznie i efektywnie, zgodnie z przepisami bezpieczeństwa drogowego i przepisami ruchu drogowego
  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych oraz prostych napraw i konserwacji w celu utrzymania pojazdu w dobrym stanie technicznym.
  • Skuteczne zbieranie i transport odpadów zgodnie z harmonogramem segregacji odpadów i
    przepisami.
  • Natychmiastowe zgłaszanie problemów technicznych i usterek przełożonym lub odpowiednim służbom w celu zapewnienia ciągłości pracy i bezpieczeństwa.
  • Ścisłe przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym noszenie odpowiedniego sprzętu ochronnego i dbanie o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg.
  • Możliwość nadgodzin

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 15€ -16,50 € brutto na podstawie belgijskiej umowy o pracę + dodatek ARAB
    1,71 netto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Premie 13-tki, pieniądze na wakacje, dodatek za kilometry, dodatek rodzinny, ubezpieczenie
    zdrowotne, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Zagraniczna umowa o prace
  • Pomoc w dopełnieniu formalności
  • Dobre warunki pracy
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przez minimum 2 lata;
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zmysł dokładności i precyzji
  • Dbałość o bezpieczeństwo

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń