Kierowca Reach Truck - art.medyczne - angielski B1+prawo jazdy

Data publikacji: 09-09-2024
Miejsce Pracy: Heerlen
Wynagrodzenie: 14,82e/h
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Kierowca Reach Truck - Magazyn z art.medycznymi - angielski B1+prawo jazdy

Miejsce pracy:

Heerlen

Dla naszego klienta zajmującego się dystrybucją akcesoriów medycznych w Holandii, poszukujemy pracowników na stanowisko Kierowcy Reach Truck.

Zakres obowiązków:

- Obsługa wózka widłowego typu reachtruck.

- Rozmieszczanie i transport produktów w magazynie.

- Współpraca z zespołem w celu realizacji zamówień.

- Kontrola i załadunek towarów.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku kierowcy reachtruck.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1).

- Motywacja do pracy i gotowość do pracy fizycznej.

- Prawo jazdy mile widziane (możliwość zostania kierowcą firmowego samochodu).

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

od 14,82 €/h brutto (w tym dodatek wakacyjny) - zależy od doświadczenia

- Zakwaterowanie blisko miejsca pracy (koszt: 125 €/tydzień).

- Darmowy transport do pracy i z powrotem.

- Dodatki za pracę w weekendy oraz nadgodziny.

- Możliwość rozwoju i awansu.

- Kantyna ze świeżymi owocami.

- Ubezpieczenie zdrowotne: 38,57 €/tydzień (możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego lub własnego).

Warunki pracy:

- Praca w systemie zmianowym (poniedziałek-piątek, godziny pracy między 6:00 a 24:00).

- Możliwość podwyżki w zależności od wyników pracy.

- Zatrudnienie na podstawie kontraktu dla pracowników tymczasowych zgodnie z układem zbiorowym ABU CAO.

Kontakt:

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@humanbe.pl

+48 602 460 130

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń