Hamburger Montage Personal GmbH Bredowstraße 10, 22113 Hamburg
Kierownik budowy ds. chłodzenia systemów (m/f/d)

Data publikacji: 13-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane
Kierownik Budowy ds. pracownikow (m/f/d)
Dla rodzinnej firmy z multidyscyplinarnym zespołem ponad 800 pracowników poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Budowy ds.
pracowników (m/f/d). Lokalizacje znajdują się w całych Niemczech.
Praca zespołowa jest kluczem do sukcesu w tej firmie. Pracownicy pracują codziennie w biurach
biura na całym świecie, ściśle współpracując z klientami, aby zapewnić, że projekty spełniają wymagania.
spełniają wymagania.

Twoje zadania:
Ponosisz odpowiedzialność techniczną za podwykonawców
Jesteś odpowiedzialny za operacyjne zarządzanie projektem i koordynację harmonogramu (w tym.
odprawy bezpieczeństwa)
Przejmujesz koordynację podwykonawców i akceptację usług.
Ponosisz częściową odpowiedzialność w odniesieniu do terminów, kosztów i kryteriów jakości.
Jesteś odpowiedzialny za zamówienia materiałów i zarządzanie materiałami.
Organizujesz i monitorujesz uruchomienie systemów i przekazanie projektów.
projekty
Piszesz raporty o usterkach
Przeprowadzasz wstępne i końcowe testy akceptacyjne
Dokumentujesz ukończone projekty

Oferta:

Długoterminowe zatrudnienie w firmie rodzinnej działającej globalnie
Odpowiedzialna i zróżnicowana praca
Zmotywowany i dynamiczny zespół
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Zniżki pracownicze
Doskonałe programy kariery i rozwoju osobistego
Miejsce na własne pomysły

Twój profil:
Ukończyłeś szkolenie zawodowe jako inżynier chłodnictwa lub mechatronik
Dalsze szkolenie jako główny inżynier chłodnictwa
Masz 3-5 lat doświadczenia zawodowego w wyżej wymienionej dziedzinie.
Masz bardzo dobre zdolności manualne
Posiadasz wiedzę z zakresu elektrotechniki, elektryczności, klimatyzacji, ogrzewania
Posiadasz wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej, TGA i koordynacji bezpieczeństwa
Posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania placem budowy
Znajomość popularnych systemów sterowania dla komercyjnych systemów chłodniczych (Wurm, Teko,
Eckelmann, Danfoss lub podobne)
Niezależny styl pracy, umiejętności negocjacyjne i asertywność
Asertywność
Lubisz podróżować. Gotowość do podróżowania (60% - 70%)
Znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Korzysci:
Możesz oczekiwać profesjonalnego i zaangażowanego środowiska pracy.
środowisko, w którym pracownicy mają możliwość skutecznego wykorzystywania i rozwijania swoich umiejętności i wiedzy.
skutecznie wykorzystywać i rozwijać swoje umiejętności i wiedzę.
Jeśli rozpoznajesz siebie w tym opisie i chciałbyś rozwijać swoją karierę,
to czekamy na Twoją aplikację. Pokaż nam, dlaczego jesteś idealnym dodatkiem do naszych firm.
naszych klientów.
Lokalizacja: Dortmund Düsseldorf Hamburg Hildesheim Kolonia Rosenheim Kontakt: Agata Ciszek Telefon: 004915234620263 Email: ciszek@hamburger-montagepersonal.de

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń