Inżynier budownictwa potrzebny do pracy w Niemczech

Kierownik Budowy Niemcy - Wykształcenie wyższe inżynierskie

Data publikacji: 10-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Kierownik Budowy

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Budowy do pracy w Niemczech. Idealni kandydaci powinni posiadać wykształcenie wyższe inżynierskie w dziedzinie budownictwa oraz biegłą znajomość języka angielskiego.

Wymagania

  • Dyplom inżyniera budownictwa
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia
  • Rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku

Dodatkowe informacje

Oferta skierowana jest zarówno do doświadczonych specjalistów, jak i młodszych inżynierów chcących rozwinąć swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń