Dla naszego klienta szukamy kandydtaów na stanowisko: Kierownik działu zakupów i logistyki. Lokalizacja: Okolice Otwocka

Kierownik Działu Zakupów i Logistyki

Data publikacji: 03-09-2024
Miejsce Pracy: Otwock
Stanowisko: Manager
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Dla naszego klienta szukamy kandydtaów na stanowisko: Kierownik działu zakupów i logistyki.

Lokalizacja: Okolice Otwocka

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie działem zakupów i logistyki oraz realizacja polityki i strategii zakupowej firmy
  • Budowanie strategii pozyskiwania i długofalowej współpracy z dostawcami
  • Bezpośrednie negocjacje z dostawcami w obszarze cen, dostaw oraz jakości
  • Nadzór nad poziomem zapasów magazynowych i procesami logistycznymi
  • Analizy rynku, monitorowanie ofert dostawców oraz poszukiwanie nowych źródeł dostaw
  • Okresowe audyty i ocena dostawców
  • Współpraca z innymi działami spółki

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika działu zakupów/ logistyki w firmie produkcyjnej
  • Wysokie zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Umiejętność współpracy z partnerami zarówno wewnątrz jak na zewnątrz organizacji
  • Bardzo dobra znajomość tematyki zakupów i negocjacji
  • Motywacja do wywierania wpływu na organizację i środowisko pracy
  • Umiejętność długoterminowego planowania i budowania strategii
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre zrozumienie zależności procesowo-systemowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia socjalne)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń