W związku z otwarciem nowego outletu poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Kierownik / Z-ca kierownika sklepu Nexterio Świdnica

Data publikacji: 21-07-2024
Miejsce Pracy: Świdnica
Stanowisko: Kierownik Sklepu

O nas

Nexterio Outlet to polska firma specjalizująca się w kompleksowej sprzedaży wyposażenia domu, ze szczególnym uwzględnieniem płytek ściennych i podłogowych oraz akcesoriów łazienkowych. Nasza marka wyróżnia się konkurencyjnymi cenami dzięki modelowi sprzedaży outletowej.

Kogo szukamy?

W związku z otwarciem nowego outletu w Świdnicy, poszukujemy dynamicznych osób na stanowisko:

Kierownik / Zastępca Kierownika sklepu

Twoje zadania

  • Zarządzanie codziennym funkcjonowaniem sklepu
  • Osiąganie wyznaczonych celów i KPI
  • Inspirowanie zespołu i tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi
  • Dbanie o atrakcyjną ekspozycję towarów i optymalizację stanów magazynowych
  • Aktywna sprzedaż i profesjonalna obsługa klientów

Czego oczekujemy?

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • Umiejętności organizacyjnych i zdolności przywódczych
  • Doświadczenia w efektywnym zarządzaniu zespołem
  • Znajomości podstaw prawa pracy
  • Entuzjazmu, dynamizmu i łatwości w nawiązywaniu relacji
  • Wiedzy o produktach oferowanych przez Nexterio

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, przez Stand Group sp. z o.o. 58-100 Świdnica, Rynek 1A, jako potencjalnego pracodawcę, dla celów związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta."

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń