Delikatesy Doroty

Kierownik Zmiany

Data publikacji: 30-09-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Stanowisko: Kierownik Sklepu
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Sklepy Doroty to renomowana sieć sklepów spożywczych, oferująca szeroki asortyment najwyższej jakości produktów.

Obecnie posiadamy 25 placówek zlokalizowanych na terenie Warszawy i jej okolic.

Nasza wyjątkowość wynika z bogatego wyboru produktów, atrakcyjnych cen oraz zespołu składającego się z przyjaznych i wykwalifikowanych pracowników. Przykładamy ogromną wagę do TRADYCJI, DOŚWIADCZENIA i ZAANGAŻOWANIA, co zdobywa uznanie wśród naszych Klientów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik zmiany

Lokalizacja: Warszawa do wyboru: Al. Wyzwolenia, Giewont, Mickiewicza, Reymonta

Obowiązki:

  • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,

  • Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu,

  • Aktywny udział w procesie sprzedaży oraz realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • Motywacja podległego zespołu,

  • Współpraca z działem handlowym, marketingu i operacyjnym,

  • Dbałość o wygląd sklepu, jego zatowarowanie i ekspozycję towarów,

  • Zapewnianie najwyższej jakości obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży spożywczej FMCG,

  • Doświadczenie w handlu detalicznym na stanowisku kierowniczym,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania i motywacji pracowników,

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Sporządzanie bieżących raportów i analiz.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy,

  • Benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na rekrutacje@sklepydoroty.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń