MR Factory Sp. z o.o.
Nowa firma w klastrze meblowym MR Factory Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Kierownik Zmiany / Kontroler Jakości.

Kierownik zmiany / Kontroler Jakości - MR Factory

  • Data publikacji:
  • 24-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecinek
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Miejsce zatrudnienia: ul. Waryńskiego 5, 78-400 Szczecinek

Opis stanowiska
W naszym zespole Kierownik Zmiany / Kontroler jakości będzie odpowiedzialny za:

organizowanie materiałów pozwalających zachować ciągłość pracy produkcji
koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu
terminową realizację zleceń i powierzonych zadań na wydziale produkcyjnym
planowanie, nadzór nad bieżącą organizacją procesów produkcyjnych
wykonywanie kontroli półproduktów oraz wyrobów gotowych zgodnie z dokumentacją techniczną,
przygotowanie raportów z kontroli, nadzór i archiwizacja zapisów,
nadzór nad niezgodnościami oraz aktywny udział w procesie analizowania przyczyn niezgodności

Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
umiejętność pracy z rysunkiem technicznym oraz posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
samodzielność oraz umiejętności organizacji własnej pracy,
gotowość do nawiązania dłuższej współpracy

Oferujemy:
ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

CV kandydata powinno zawierać klauzule ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: praca@mr-factory.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy.