Kierownik Zmiany (praca w systemie 2- zmianowym 6-14; 12-20) Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki Kierownik Zmiany

Kierownik zmiany produkcyjnej

Data publikacji: 08-10-2024
Miejsce Pracy: Ożarów Mazowiecki
Stanowisko: Manager
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Kierownik Zmiany (praca w systemie 2- zmianowym 6-14; 12-20) Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Kierownik Zmiany

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i koordynowanie pracy w drukarni fleksograficznej w celu zapewnienia ciągłości produkcji;
  • optymalizacja procesów i ocena jej skuteczności;
  • organizowanie pracy zespołu i dbanie o efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów ludzkich,
  • nadzór nad sprawnością  maszyn, bieżącą ich konserwację i remonty.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży poligrafii i opakowań,
  • znajomość technologii druku fleksograficznego i procesu laminacji;
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (I zmiana 6-14; II zmiana 12-20.)
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie w zarządzaniu działem produkcji;
  • znajomość zasad zarządzania procesem produkcyjnym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pakiet medyczny.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń