KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszamy do oferty!

KlaverTeam-Holandia- Produkcja i Pakowanie Mięsa Drobiowego

Data publikacji: 20-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Szukamy osób do pracy przy produkcji i pakowaniu mięsa drobiowego w Holandii. Jeśli masz doświadczenie w branży spożywczej, to idealna oferta dla Ciebie!

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej.
  • Prawo jazdy kat. B – możliwość jazdy autem służbowym.

Zakres obowiązków:

  • produkcja mięsa
  • pakowanie i sortowanie
  • kontrola jakości mięsa
  • dla osób z doświadczeniem praca z nożem, obsługa wózka widłowego lub obsługa maszyn

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie.
  • Zakwaterowanie i transport do pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Opiekę koordynatora na miejscu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 570 901033.

Posiadamy również inne oferty pracy skontaktuj się z Nami pod numerem +48570901414 i zapytaj o nowe oferty pracy w Holandii lub Niemczech!

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa, Gminna 131

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń