KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszamy do oferty

KlaverTeam-Malarz-praca w Niemczech-darmowe mieszkanie

Data publikacji: 09-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Malarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Praca w Niemczech dla doświadczonych malarzy/ różne regiony

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace związane z zawodem malarza
- malowanie okien, drzwi, fasad
- inne prace wykończeniowe

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako malarz
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

-atrakcyjną stawkę godzinową
-zakwaterowanie
-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48570 901033

Weronika + 48731901 913

Kamila +48570 901414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450, Częstochowa

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń