KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszamy do oferty

KlaverTeam-Mechanik Samochodów Osobowych i Ciężarowych w Holandii

Data publikacji: 26-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Mechanik Samochodowy

Czy lubisz majsterkować przy samochodach? Oto oferta pracy dla Ciebie!

Zostań Mechanikiem w Holandii! Atrakcyjne Warunki Pracy i Wynagrodzenie!

Lokalizacja: Holandia, Brabancja Północna

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie samochodów (min. 2-3 lata)
  • Podstawowa znajomość hydrauliki, elektroniki i mechaniki.
  • Znajomość 1 języka, aby dogadywać się z międzynarodowym zespołem:

- angielskiego

- holenderskiego

- niemieckiego

  • Dbanie o bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Twoje zadania:

  • Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych lub dostawczych/ osobowych oraz ich części
  • Diagnozowanie problemów z samochodami
  • Wykonywanie napraw silnika, skrzyni biegów i innych układów; Wymiana uszkodzonych części, takich jak hamulce, opony i elektronika
  • Testowanie aut po naprawie, aby upewnić się, że jest bezpieczna i niezawodna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia oraz zaangażowania
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie

Kontakt:

Kamila +48570901414

Dominika +48570901033

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń