KLAVER Sp. z o.o.
Zapraszamy do oferty!

KlaverTeam-Zieleń miejska- praca w Holandii- wymagane prawo jazdy

Data publikacji: 20-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Angielski

Zieleń miejska- praca w Holandii

Lokalizacja: Nieuw-Vennep

Zakres obowiązków:

- Budowa, zarządzanie i utrzymanie terenów zielonych
-dbanie o zieleń miejską, parki i ogrody
-sadzenie roślin, traw i krzewów
-przycinanie i pielęgnowanie roślin, trawników i żywopłotów
-koszenie trawy, grabienie i zbieranie liści
-wyrywanie chwastów

Oferujemy:

-pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie
-pracę fizyczną na świeżym powietrzu samodzielnie lub w grupie
-różne projekty
-darmowy transport do pracy
-pracę na dłuższy okres czasu do późnej jesieni
-wypłata co tydzień na Twoje konto

- mile widziane doświadczenie jako ogrodnik
- mile widziane prawo jazdy i komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Weronika + 48731 901913

Dominika + 48570 901 033
Kamila+48570901414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń