Go2 Work Sp. z o.o.
Komisjoner artykułów oświetleniowych w Niemczech

Data publikacji: 27-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 12000
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: KOMISJONER ARTYKUŁÓW OŚWIETLENIOWYCHPRACA DLA PAR Miejsce pracy: Hesja, środkowe Niemcy

Obowiązki

  • komisjonowanie artykułów oświetleniowych, zabawek

  • rozładunek dostaw na taśmę

  • praca ze skanerem ręcznym

  • przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania

  • samochód do wyjazdu

  • chęć do pracy

  • sumienność

Oferujemy

  • stawkę godzinową w wysokości 13,50€ brutto

  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo do 10-go dnia każdego miesiąca(w EURO lub w PLN)

  • komfortowe zakwaterowanie – standard niemiecki

  • płatny urlop wypoczynkowy oraz gwarantowany ekwiwalent za Święta Bożego Narodzenia

  • stała opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz kontakt z nim przez 7 dni w tygodniu

Dodatkowe informacje

  • oferta jest skierowana do PAR lub teamów 2 osobowych

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń