Komisjoner na magazynie znanej sieci supermarketu

  • Data publikacji:
  • 27-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Rinteln
  • Wynagrodzenie:
  • 14.15-14.67e/h
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Pracownik magazynu/Komisjoner - Rinteln, Niemcy

Dla naszego Klienta, magazynów należących do sieci niemieckiego dyskontu spożywczo-przemysłowego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracowników magazynowych

  • Lokalizacja – Niemcy, Rinteln
  • Start pracy – od zaraz

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę tymczasową
  • Stawka 14,15 euro brutto/h (wzrost stawki do 14,67 euro brutto/h od października)
  • Praca na magazynie u klienta, należącego do jednej z największych sieci niemieckich dyskontów spożywczo-przemysłowych o stabilnej pozycji na rynku
  • Zapewnione płatne zakwaterowanie w kwocie 300 euro od osoby w pokojach 2 osobowych
  • Praca także dla par
  • 35h/tydzień
  • Odzież robocza oraz specjalistyczne buty
  • Organizacja odpłatnego kursu na wózki widłowe
  • Praca przy zbieraniu zamówień z systemem słuchawkowym w wybranym języku (j. polski dostępny)
  • Możliwość korzystania ze stołówki pracowniczej oraz parkingu
  • Praca od poniedziałku do soboty
  • I zmiana: poniedziałek-sobota 6:00-14:00
  • II zmiana: poniedziałek – piątek 12:00-20:00
  • Praca w niedzielę możliwa, ale nie jest to standard
  • Praca głównie na hali produkcyjnej oraz także występuje praca w chłodni (minimalna temperatura to 7 stopni)
  • Bezpłatne przerwy zgodne z normą czasu pracy

Zadania:

  • Pakowanie i zbieranie towarów za pomocą systemu słuchawkowego
  • Transport palet i kompletacja zamówień za pomocą wózka paletowego
  • Podstawowe prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego po uprzednim przeszkoleniu (rozmieszczanie palet ma magazynie, załadunek/rozładunek palet, zmiana lokalizacji palet na hali)
  • Owijanie folią palet i naklejanie etykiet na palety

Wymagania:

  • Ukończenie szkolenia z obsługi wózków paletowych i wózków widłowych zapewnionego przez EWL
  • Staranność w pracy oraz szybkość w komisjonowaniu
  • Umiejętność pracy z systemem słuchawkowym
  • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy
  • Posiadanie własnego samochodu – wymagane
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
  • Chęć długotrwałej współpracy i szybkiego rozpoczęcia pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń