Komisjoner na magazynie leków

Data publikacji: 13-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 13.75e/h
Stanowisko: Order Picker
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

Pracownik magazynowy – zbieranie zamówień – Holandia

Lokalizacja – Holandia, Veghel

Start – od zaraz

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko pracownika magazynowego do zbierania zamówień

Oferujemy:

  • Holenderską umowę o pracę
  • Stawka 13,75 euro brutto/h
  • Zapewnione zakwaterowanie (125-135e/tydzień)
  • Bezpłatny transport do/z pracy
  • Auto służbowe
  • 40 godzin tygodniowo
  • 2 zmiany w dzień i wieczorem
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Praca po godzinie 19:00 to +25% stawki wynagrodzenia

Zadania:

  • Kompletacja zamówień
  • Inne zadania magazynowe

Wymagania:

  • Precyzyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych/komisjonowaniu

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń