Concept Plus
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

KOMISJONER/ORDER PICKER (K/M) – NIEMCY

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Getynga
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Zakres obowiązków:

Komisjonowanie i pakowanie drobnej elektroniki Skanowanie towarów (skaner ręczny)Inwentaryzacja Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

Gotowość do pracy zmianowejDoświadczenie w komisjonowaniu Komunikatywna znajomość języka angielskiego Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe Samodzielność, dokładnośćZdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole Prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód

Oferujemy:

Różnorodny zakres obowiązków Nowoczesne miejsce pracy Niemiecka umowa o pracę na pełny etat Wynagrodzenie w wysokości 13,80 € brutto/h + dodatki Komfortowe zakwaterowanieWsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. kom. 571 394 529

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń