Concept Plus
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) – BLISKO GRANICY!

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Miejsce pracy okolice Berlina
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki

Miejsce pracyokolice Berlina

Zakres obowiązków:

Komisjonowanie różnych artykułów np. spożywczych i kosmetycznych, świeczek

Skanowanie towarów (przy pomocy skanera), pakowanie i kompletowanie zamówień

Obsługa zwrotów

Wymagania:

Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

Rzetelność i odpowiedzialność

Szybkość i efektywny sposób pracy

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Różnorodny zakres obowiązków

Nowoczesne miejsce pracy

Niemiecka umowa o pracę na pełny etat

Wynagrodzenie w wysokości 13,50 € brutto/h

Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. kom. 571 394 529

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń