KLAVER Sp. z o.o.
Komisjoner- produkty spożywcze /Pracownik magazynu- Praca w Niemczech

Komisjoner- produkty spożywcze /Pracownik magazynu

Data publikacji: 13-05-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków:

  • - pakowanie towarów

  • - zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów

  • - transport towarów za pomocą wózka elektrycznego

  • - sprawdzanie kompletności zapakowanych towarów

  • - praca z systemem Pick by Voice

  • Oczekiwania pracodawcy:

  • - prawo jazdy (mile widziany własny samochód)

  • - zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu

  • - umiejętność pracy w zespole

  • - dobra kondycja fizyczna

  • Pracodawca oferuje:

  • - atrakcyjna stawka godzinowa+ dodatki i premie

  • - niemiecka umowa o pracę

  • - zakwaterowanie, ubezpieczenie

  • - bezpłatna odzież i obuwie robocze

  • - możliwość pobierania zaliczek

  • - wsparcie polskiego koordynatora

  • Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń:
    Kamila +48 570 901 414

    Wiktoria + 48 570 901913

    Dominika +48 570 901033

    Klaver Sp. z o. o KRAZ 18450 - Częstochowa
    Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!