Concept Plus Sp. z o.o.

Komisjoner / Pracownik magazynu / Team leader (k/m) - Praca w Niemczech

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Oldenburg, Niemcy
Stanowisko: Magazynier

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta w Niemczech pracowników na stanowisko Komisjonera, Pracownika magazynu oraz Team Leadera (k/m).

Lokalizacja

Okolice Oldenburga, Niemcy

Główne obowiązki

  • Kompletacja i pakowanie zamówień do supermarketów
  • Obsługa elektrycznego paleciaka typu Ameise
  • Weryfikacja kompletności zamówień
  • Praca z systemem Pick by Voice
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa i jakości
  • Wsparcie komunikacyjne i organizacyjne zespołu

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  • Efektywność i szybkość działania
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym magazynie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 13,50 euro brutto/h plus dodatki
  • Bonus za wyniki od 3. miesiąca pracy
  • Dodatek 50 euro netto za znajomość języka niemieckiego
  • Samochód służbowy
  • Możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Kontakt

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz
E-mail: bydgoszcz@cp-personal.com
Tel. 52/522 80 50

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń