KLAVER Sp. z o.o.
Komisjoner w mroźni w Holandii

Data publikacji: 19-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 0,00
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak

Opis stanowiska:

Poszukujemy komisjonerów do pracy w mroźni w Holandii. Praca polega na zbieraniu zamówień, pakowaniu produktów oraz przygotowywaniu ich do wysyłki w warunkach niskiej temperatury.

Wymagania:

  • Sumienność i odpowiedzialność.
  • Chęć do pracy w niskich temperaturach.

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień zgodnie z listą.
  • Pakowanie i etykietowanie produktów.
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na holenderskich warunkach.
  • Zakwaterowanie oraz transport służbowy.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Opiekę koordynatora.
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii.
  • Stabilne zatrudnienie

  • Kamila: +48 570 901 414
  • Dominika: +48 570 901033
  • Weronika +48731901913

Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń