Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko

Komisjoner w Niemczech

Data publikacji: 17-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2500
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: różne lokalizacje Niemiec!

Stanowisko: Komisjoner bez znajomości j. niemieckiego

Opis stanowiska:

Realizacja i kompletowanie zamówień przy użyciu systemu PbV w j. polskim lub monitora

Podstawowa obsługa wózka elektrycznego do przewożenia palet i koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych (zapewniamy możliwość przyuczenia).

Wykonywanie dodatkowych prostych prac w nowoczesnym magazynie logistycznym

Wymagania:

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Umiejętność pracy w zespole

Punktualność, dokładność i rzetelność

Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Mile widziane osoby z własnym autem - dodatek

Oferujemy:

Pracę w przyjaznej atmosferze

Niemiecką umowę o pracę na pełen etat ze wszystkimi świadczeniami oraz gwarantowaną ilością godzin

Szkolenie zakładowe oraz stałą opiekę polskiego koordynatora

Atrakcyjną stawkę godzinową plus premie i dodatki

Dla chętnych możliwe nadgodziny / 25% /

Premie wakacyjne i świąteczne

Zakwaterowanie o dobrym standardzie blisko magazynu
Opiekę polskiego koordynatora

Mile widziane osoby z własnym samochodem

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: zielinska@time2w.de lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48727350 628

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj stabilne zatrudnienie w Niemczech!