Konserwator - Operator Linii Technologicznych - DOFINANSOWANIE DOJAZDU

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Mirowo 14, gm. Rymań, pow. kołobrzeski, woj. zachodniopomorskie
Stanowisko: Konserwator
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

Obsługa instalacji linii technologicznych (sortownia odpadów, produkcja paliwa alternatywnego, kompostownia, scalania odpadów);
Obsługa maszyn i urządzeń (agregat prądotwórczy, rozdrabniacz mobilny, pompy technologiczne);
Konserwacja i drobne naprawy linii technologicznych;
Konserwacja i drobne naprawy sprzętu i maszyn;
Ewidencja pracy maszyn, urządzeń i instalacji;
Wykonywanie przeglądów i konserwacji zgodnie z DTR oraz obowiązującymi przepisami;
Drobne naprawy budowlane w budynkach i halach produkcyjnych;
Utrzymanie czystości porządku na terenie Zakładu.

Wymagania:

Wykształcenie minimum zawodowe;
Czynne prawo jazdy kat. B;
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00).

Mile widziane:

Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia;
Uprawnienia na ładowarki klasy I, III;
Uprawnienia spawalnicze;
Uprawnienia elektryczne.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
Rynkowe wynagrodzenie;
Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW;
Możliwość korzystania z karnetów sportowych oraz karty kultura;
Dofinansowanie wypoczynku;
Rozbudowany pakiet socjalny;
Pracę w międzynarodowej Grupie z wysokimi standardami, która dba o kwestie bezpieczeństwa pracowników;
Odzież roboczą i indywidualne środki ochrony;
Możliwość rozwoju zawodowego oraz finansowania przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;
Dofinansowanie dojazdu do pracy.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś:

Poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6e9200a0009a48c4a924897a3e6c5e80

Lub

Telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numerem 94 732 83 95

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń