Poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor SolidWorks

Konstruktor SolidWorks

Data publikacji: 14-10-2024
Miejsce Pracy: Sękocin Nowy,
Stanowisko: Konstruktor
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Firma New Enenrgy Transfer SP. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Konstruktos SolidWorks

Obowiązki:

Projketowanie i wdrażanie nowych urządzeń i rozwiązań konstrukcyjnych

obliczenia konstrukcji stalowych

opracowywawnie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej

tworzenie modeli konstrukcyjnych, praca na SolidWOrks

nadzór nad wykonawstwem oraz uruchomieniem

Wymagania:

znajmość programu SolidWorks

doświadczenie z produkcją niskoseryjną/jednostkową

projektowanie konstrukcji stalowych

wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany absolwent kierunku Mechanika i Budowa Maszyn)

samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań

umiejętność pracy w zespole

dodatkowym auttem będzie znajmość modułów FEM oraz CMF w SolidWorks

gotowość do wyjazdów służbowych,

Praca na pełny etat 8-16, umowa o pracę.

CV proszę kierować na adres office@newenergytransfer.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń