Inspatium
Fundacja InSpatium poszukuje pracowników na stanowisko

Konsultant infolinii z j. angielskim - praca zdalna

Data publikacji: 26-06-2024
Miejsce Pracy: Zdalnie
Wynagrodzenie: 4242.00
Stanowisko: Konsultant Telefoniczny

O Firmie Migtel

Migtel to dynamicznie rozwijająca się firma w branży outsourcingowej, specjalizująca się w badaniach rynku, analizach, pozyskiwaniu danych oraz obsłudze infolinii i call center. Nasza misja koncentruje się na tworzeniu możliwości zatrudnienia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, oferując głównie pracę zdalną.

Opis Stanowiska

Poszukujemy kreatywnych i komunikatywnych osób do obsługi infolinii w języku angielskim. Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, cenisz sobie pracę z domu i jesteś osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności - ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres Obowiązków

  • Profesjonalna obsługa infolinii w języku angielskim
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • Przeprowadzanie ankiet i badanie satysfakcji klientów
  • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy własnej
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w realizację celów
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Własny komputer, słuchawki z mikrofonem i stabilne łącze internetowe

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • Różnorodne projekty i wsparcie szkoleniowe
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Stałe wsparcie koordynatora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4242 zł brutto

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez link: https://inspatium.elevato.net/pl/konsultant-infolinii-z-j-angielskim-praca-zdalna,j,90

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.