Konsultant Microsoft Dynamics 365

  • Data publikacji:
  • 22-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 12 000- 16 000
  • Stanowisko:
  • Konsultant

Forma zatrudnienia: Kontrakt B2B

Wynagrodzenie: 12 000 - 16 000 PLN

Tryb pracy: Hybrydowo

Lokalizacja: Warszawa

Start pracy: Od zaraz!!!

Pracodawca jest wiodącą na rynku firmą w branży żywności dietetycznej, wyróżniającą się dużą dynamiką pracy, innowacyjnymi procesami oraz otwartością na nowe pomysły. Twoją rolą będzie praktyczne wdrożenie Microsoft Dynamics 365 w wszystkich działach firmy, począwszy od działu księgowego. Doświadczenie w podobnych projektach, głód nowych wyzwań oraz zmysł stratega napędza Cię do działania - wykorzystaj swoją szansę! Zaaplikuj

Obowiązki:

  • audyt wdrożenia Microsoft Dynamics 365 w firmie
  • rekomendowanie rozwiązań systemowych w oparciu o wdrażany system
  • ustalenie planu wdrożenia i jego realizacja
  • sporządzanie raportów do implementacji procesu
  • testowanie rozwiązań
  • szkolenia i wsparcie użytkowników systemu
  • wyszukiwanie nowych rozwiązań

Wymagania:

  • doświadczenie we wdrożeniu Microsoft Dynamics 365 lub dłuższy zakres pracy z głęboką wiedzą o programie pod kątem modułów finansowych - WARUNEK KONIECZNY
  • bardzo dobra znajomość praktyczna procesów księgowych
  • doświadczenie w szkoleniach użytkowników systemu
  • umiejętności analityczne
  • praktyczna umiejętność planowania i organizacji procesów
  • samodzielność rozwiązywanie problemów
  • odwaga do wyszukiwania i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań systemowych
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • poziom wynagrodzenia powyżej rynku!!!!!
  • pełną samodzielność działania
  • pracę hybrydową
  • pełen wyzwań projekt realizowany dla znanej firmy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń