Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko

Konsultant ds. sprzedaży/Monter akumulatorów

Data publikacji: 21-05-2024
Miejsce Pracy: Józefów k. Otwocka
Wynagrodzenie: 5000
Stanowisko: Mechanik

O nas

Centrum Akumulatorów Świtaj, działające nieprzerwanie od 1982 roku, specjalizuje się w sprzedaży i montażu akumulatorów. Poszukujemy energicznej osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Profesjonalna sprzedaż akumulatorów i baterii
  • Kompleksowa obsługa klienta
  • Fachowa wymiana akumulatorów
  • Sprawna obsługa kasy fiskalnej
  • Efektywne przyjmowanie i zarządzanie towarem

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4500-5000 zł brutto
  • Elastyczne godziny pracy w okresie próbnym
  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pracę w godzinach 10:00-18:00 (po okresie próbnym)

Czego oczekujemy?

Mile widziane osoby z wykształceniem mechanik elektryk. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie.

Lokalizacja

Miejsce pracy: Józefów k. Otwocka