Znasz język niemiecki i szukasz dodatkowej pracy? Chcesz rozwijać swoje umiejętności rozmawiając z niemieckojęzycznymi klientami? Zależy ci na elastycznych godzinach? Sprawdź naszą ofertę pracy.

Konsultant telefoniczny z językiem niemieckim

Data publikacji: 08-07-2024
Miejsce Pracy: Poznań
Wynagrodzenie: 30,00 zł brutto/h
Stanowisko: Telemarketer

Poszukujemy osoby do współpracy na stanowisko konsultant telefoniczny z językiem niemieckim (mile widziana również znajomość j. angielskiego).

Jeśli szukasz dodatkowej pracy, w której rozwiniesz swoje umiejętności językowe - wyślij swoje CV.

Zakres obowiązków:

  • telefoniczny kontakt z firmami w oparciu o gotową bazę kontaktów i skrypt

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (umożliwiającym swobodny kontakt telefoniczny)

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

- sprawna obsługa komputera i witryn internetowych

- min. średnie wykształcenie

- miła tonacja głosu i dobra dykcja

- umiejętności komunikacyjne

- wysoka kultura osobista

- samodyscyplina

- pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadanie

Oferujemy:

- pracę na terenie Poznania
- w razie potrzeby możliwość elastycznego grafiku
- w razie potrzeby możliwość pracy zdalnej
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
- szkolenie wdrożeniowe
- narzędzia pracy (komputer, telefon)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Ponad 20 lat zajmujemy się komunikacją biznesową. Naszym podstawowym zadaniem jest budowanie i wspieranie mocnych relacji handlowych pomiędzy dostawcami i pośrednikami rynku. Dostarczamy wysokiej klasy narzędzia i rozwiązania, ułatwiające promocję i wspierające działy handlowe firm. Więcej o nas: www.gjc.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń