Jeśli poszukujesz ciekawej, rozwijającej pracy która umożliwi Ci wyjazdy służbowe to stanowisko jest dla CIebie

Kontroler Jakości

Data publikacji: 09-09-2024
Miejsce Pracy: Białystok
Stanowisko: Audytor
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski

Praca Stacjonarna

Lokalizacja: Białystok

OBEJMUJE WYJAZDY SŁUŻBOWE

Obowiązki:

· kontrola procesów jakościowych w całej organizacji ze szczególnym uzwględenieniem transportu

· kontrola przestrzegania wymagań jakościowych

· analizowanie wyników kontroli

· wdrażanie procesów naprawczych na podstawie wyników analiz

· raportowanie wyników do odpowiednich departamentów

Wymagania:

· dobra znajomość MS Excel

· wykształcenie wyższe

· dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

· znajomość dodatkowego języka jako atut

· prawo jazdy kat. B

· gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

·pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej

·stabilne warunki zatrudnienia (Umowę o pracę)

·obiady firmowe

·elastyczne godziny pracy (początek pracy między 7-9)

·darmowy parking

·pakiet medyczny Luxmed

·atrakcyjny pakiet socjalny: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń