Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Kontroler jakości/Pracownik laboratorium - praca zmianowa. Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Kontroler jakości - praca zmianowa

Data publikacji: 24-09-2024
Miejsce Pracy: Ożarów Mazowiecki
Stanowisko: Laborant
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:Kontroler jakości/Pracownik laboratorium - praca zmianowa.

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Kontroler jakości/Pracownik laboratorium - praca zmianowa

Opis stanowiska:

  • kontrola surowców do produkcji - folii do zadruku oraz laminacji
  • bieżąca kontrola produkcji - druk metodą fleksograficzną, laminacja, cięcie
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych typu: zgrzewarka, maszyna wytrzymałościowa, waga, chromatograf gazowy, grubościomierz itp.
  • identyfikacja i rejestracja wyrobów niezgodnych
  • wystawianie dokumentów jakościowych

Wymagania:

  • bardzo dobre widzenie barw
  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki; poligrafia, technologiażywności, chemia, technologia tworzyw sztucznych, inżynieria produkcji (mile widziane)
  • książeczka Sanepid
  • dokładność, zaangażowanie, spostrzegawczość, dyspozycyjność
  • zdolności analityczne
  • mile widziane doświadczenie w Laboratorium produkcyjnym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwa dni pierwsza zmiana (6.00-18.00), dwa dni wolne, dwa dni druga zmiana (18.00-6.00), dwa dni wolne)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń