Kontroler samochodów - 3000e/m-c

Data publikacji: 12-07-2024
Miejsce Pracy: Ketzin, Niemcy
Wynagrodzenie: 2.300-3.000euro/miesiąc
Stanowisko: Mechanik Samochodowy

Dla naszego Klienta, dystrybutora aut używanych w całej Unii Europejskiej, poszukujemy pracownika do spraw weryfikacji stanu technicznego samochodów/kontrolera samochodowego

Lokalizacja – Ketzin, Niemcy

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie:

    2300-3000 euro brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Jednorazowy bonus w wysokości 750 euro brutto na start pracy
  • Praca rotacyjnie na 2 zmiany
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • 40h/tydzień
  • Odzież robocza i narzędzia do pracy
  • Możliwe nadgodziny
  • 28 dni płatnego urlopu
  • Możliwość zakupu auta na preferencyjnych warunkach

Zadania:

  • Przeprowadzanie oględzin pojazdów zakupionych
  • Ocena i opisywanie wszystkich uszkodzeń i niedoskonałości
  • Proponowanie sposobu naprawy uszkodzeń
  • Kontrola poprawności wykonanych napraw
  • Ostateczne sprawdzenie stanu sprzedanego pojazdu przed wydaniem go klientowi

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – mechanik samochodowy
  • Dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z różnymi markami samochodów (głównie nowsze marki)
  • Umiejętność korzystania z komputera diagnostycznego
  • Auto i prawo jazdy kat. B

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń