Talent Partners

Koordynator Projektów / Redaktor

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Racibórz
Stanowisko: Redaktor

Dla naszego Klienta - renomowanej, nowoczesnej firmy usługowej z siedzibą w Raciborzu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Racibórz

Najważniejsze obowiązki:

  • tworzenie czasopisma i portalu branżowego, a także programów konferencji,
  • telefoniczny i osobisty kontakt z klientem,
  • nawiązywanie i rozwój długofalowych relacji z przedstawicielami zakładów przemysłowych, instytucji i uczelni, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami na łamach naszego pisma, portalu i na naszych konferencjach,
  • kontakt z pozostałymi działami firmy w celu rozwoju projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • umiejętność redagowania tekstów,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • wysoka kultura osobista i motywacja do pracy,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie cieszącej się zaufaniem klientów,
  • możliwość kontaktu z ciekawymi ludźmi, z kluczowych zakładów w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie i nagrody,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • swobodę w realizacji własnych pomysłów i ambicji,
  • udział w profesjonalnych szkoleniach.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń