Talent Partners

Koordynator Projektu

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Legnica
Stanowisko: Project Manager

O stanowisku

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy produkcyjnej z siedzibą w okolicach Legnicy - poszukujemy doświadczonego Koordynatora Projektu.

Kluczowe obowiązki

  • Efektywna współpraca z dostawcami w zakresie realizowanych projektów
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Analiza wykonalności i specyfikacji projektów
  • Kontrola budżetu, kosztów i terminów dostaw
  • Wsparcie techniczne dla dostawców i procesu produkcji
  • Zarządzanie procesem reklamacji
  • Koordynacja zamówień produkcyjnych, transportowych i kontroli jakości

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (min. średnie, preferowane wyższe inżynierskie)
  • Min. rok doświadczenia w koordynacji projektów technicznych
  • Biegła znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Zdolności negocjacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów

Dodatkowe atuty

  • Znajomość branży spawalniczej i procesów obróbki materiałów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • Możliwości rozwoju i szkoleń
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń socjalnych
  • Bonus relokacyjny dla osób spoza regionu
  • Komfortowe warunki pracy w klimatyzowanym biurze
  • Przyjazną atmosferę w zespole

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń