Koordynator w agencji pracy tymczasowej

Apeople Group jest wiodącą firmą dostarczającą pomysłowe i innowacyjne rozwiązania personalne, wyprzedzając zmiany na rynku pracy. Oferujemy kompletny pakiet usług w zakresie pracy tymczasowej, oddelegowania, rekrutacji i selekcji oraz doradztwa HR. Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym w połączeniu z szeroką siecią biznesową pozwala nam świadczyć odpowiednie usługi wszystkim naszym klientom.

Do naszego biura Apeople w Born (Holandia) poszukujemy obecnie koordynatora projektu/projektów na terenie Belgii w agencji pracy tymczasowej.

Opis stanowiska:

  • Będziesz pierwszym punktem kontaktowym dla naszych belgijskich klientów, pracowników tymczasowych i „back office”.
  • Będziesz utrzymywać codzienny kontakt z naszymi międzynarodowymi biurami rekrutacyjnymi
  • Będziesz odpowiadać za przekazywanie na bieżąco informacji na temat pracowników tymczasowych osobom pracującym w administracji, a także koordynowanie planningu z klientami i współpracownikami w biurze
  • Będziesz odpowiadać za tworzenie planningu pracowników tymczasowych.
  • Będziesz pomocą w razie wystąpienia niejasności, np. spowodowanych barierą językową
  • Będziesz w stałym kontakcie z pracownikami tymczasowymi, działami HR klientów oraz kierownikami lub brygadzistami projektów
  • Będziesz utrzymywać bliski kontakt z innymi koordynatorami i dbał o świadczenie naszych usługi operacyjnych na jak najwyższym poziomie
  • Będziesz wsparciem dla pracowników tymczasowych w codziennych sytuacjach i pojawiających się problemach w miejscu pracy
  • Praca zarówno w biurze jak i w terenie

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie lub odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • 2-5 lat doświadczenia zawodowego jako koordynator w agencji pracy lub na pokrewnym stanowisku – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym- warunek konieczny
  • Znajomość języka holenderskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość belgijskich przepisów i regulacji prawnych dotyczących pracy tymczasowej i kontraktowej
  • Nastawienie na osiąganie wyników, entuzjazm, proaktywna postawa, elastyczność i energiczność
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Praca na pełny etat z perspektywą umowy o pracę na czas nieokreślony – możliwość wyboru między umową polską a kontraktem holenderskim
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętność
  • Samochód i laptop służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, np. poprzez szkolenia
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zapewnienia mieszkania w razie potrzeby

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o przesłanie CV.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń