Talent Partners

Księgowa

Data publikacji: 29-07-2024
Miejsce Pracy: Tychy
Stanowisko: Księgowa / Księgowy

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Tychy

Najważniejsze obowiązki:

  • analiza rozrachunków, wyjaśnianie rozbieżności,
  • weryfikacja not debetowych,
  • monitorowanie należności,
  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • przygotowywanie danych księgowych na potrzeby sprawozdawczości, podatkowe, audyty, itp.,
  • aktywny udział i prowadzenie projektów systemowych oraz usprawniających procesy księgowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości,
  • min 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • znajomość obsługi MS Office oraz programu SAP,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • przyjazną atmosferę pracy, szkolenia,
  • dodatki, benefity, pakiet świadczeń socjalnych,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń