Kucharz - Domburg,Holandia

  • Data publikacji:
  • 25-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Domburg
  • Wynagrodzenie:
  • 15.93e/h
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka

Kucharz – Domburg,  Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej restauracji w miejscowości Domburg, poszukujemy Kandydatów na stanowisko - kucharz

Lokalizacja – Domburg, Holandia

Start pracy – 01.04.2024

Oferta:

  • Holenderska umowa o pracę
  • Praca w holenderskiej restauracji
  • Okres zatrudnienia: od kwietnia 2024 do minimum października 2024 (możliwość przedłużenia)
  • Godziny pracy: 12:00 - 22:00
  • Stawka godzinowa w wysokości €15,93 brutto +napiwki + nadgodziny
  • Zakwaterowanie płatne €300 miesięcznie + opłata usługowa w wysokości €100, która jest pobierana z części napiwków
  • Czynsz dla pary to €400 miesięcznie plus opłata usługowa €100 – razem €500
  • Zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru od miejsca pracy
  • Klient oferuje darmowe posiłki i napoje dla pracowników
  • Po naszej rekomendacji, Klient będzie przeprowadzać Video Call z wybranymi Kandydatami
  • Klient akceptuje także pary, o ile obie osoby spełniają wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w gotowaniu, a najlepiej doświadczenie w pracy z świeżymi rybami, homarami i ostrygami
  • Znajomość języka angielskiego (B1)
  • Doświadczenie, zezwolenia, dyplomy lub kwalifikacje

Zadania:

  • Przygotowywanie i kompletowanie składników do potraw z menu
  • Przygotowywanie posiłków i artykułów spożywczych według firmowych standardów
  • Pilnowanie, aby porcje i prezentacja żywności spełniały standardy firmowe
  • Obsługa sprzętu kuchennego z zachowaniem bezpieczeństwa i odpowiedzialności
  • Czyszczenie i sterylizacja obszarów przygotowywania żywności

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń