GM Agencja Pracy

Kucharz / Kucharka - Niemcy 2300 € Netto

Data publikacji: 07-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2300 €
Stanowisko: Kucharz / Kucharka
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kucharz

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku kucharza

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
  • długoterminową współpracę
  • wynagrodzenie 2300 € netto
  • zakwaterowanie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
  • punktualne wypłaty
  • 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń