KLAVER Sp. z o.o.
Kucharz - Oferty Pracy w Belgii

Data publikacji: 10-09-2024
Miejsce Pracy: Belgia
Stanowisko: Kucharz / Kucharka
Rodzaj Pracy: Praca stała
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Poszukujemy kucharzy do pracy w różnych lokalizacjach.

Jeśli masz doświadczenie w gastronomii i chcesz pracować w różnych rodzajach restauracji, to oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Praca w kuchni restauracji, z możliwością pracy w różnych lokalizacjach.

Możliwość pracy w różnych rodzajach kuchni, w tym z mięsami i grillem.

Wymagania:

Doświadczenie w gastronomii.

Dla niektórych stanowisk doświadczenie z mięsami i grillem jest mile widziane.

Zakwaterowanie:

Dla wybranych lokalizacji oferujemy apartamenty w pobliżu miejsca pracy.

Kontakt: Kamila +48 570 901 414, Dominika +48 570 901 033

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach08:00-16:00.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń