Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: Kielce, Końskie, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Św. Opatów, Sandomierz, Busko Zdrój, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Pińczów, Staszów.

OBOWIĄZKI:

-Ochrona osób i mienia.
-Wykorzystywanie środków przymusu bezpośredniego w przypadku
wystąpienia konieczności ubezwłasnowolnienia osób zagrażających
bezpieczeństwu innych osób.
- Bieżąca kontrola osób przebywających na danym obszarze,
- Rejestracja wejść i wyjść,
- Raportowanie zagrożeń

WYMAGANIA:

- Wysoka kultura osobista,
- Odpowiedzialność,
- Sumienność,
- Uczciwość
- Gotowość do pracy zmianowej,
- Punktualność,
- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
- Status osoby bezrobotnej .
- Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony- warunek konieczny.

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Praca zmianowa w systemie 12/24, 24/48 w zależności od lokalizacji i obiektu,
- Wsparcie trenera pracy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kielce@ffm.pl bądź za pośrednictwem portalu.

Zapraszamy do kontaktu:

534 036 447
739 976 571
kielce@ffm.pl

*Oferta w ramach programu zatrudnieniowego współfinansowanego ze źródeł Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.