W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kwalifikowany pracownik ochrony

Data publikacji: 24-06-2024
Miejsce Pracy: Poznań

Twój zakres zadań:

  • Sprawne i natychmiastowe podejmowanie interwencjipo uzyskaniu sygnału z centrum monitoringu - na danym obszarze lub terenie obiektu;
  • Odpowiedzialność zazapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektuzgodnie z wymogami i procedurami obowiązującymi na danym terenie, obiekcie;
  • Kontrola obiektów i terenu.

Nasze wymagania:

  • Na tym stanowisku wymagamyposiadania uprawnień kwalifikowanego pracownika ochrony;
  • Ważna jest dyspozycyjność oraz elastyczność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się i firmie- technologicznie i rynkowo;
  • Wynagrodzenie zasadnicze, premię uznaniową oraz realne możliwości wypracowania godzin dodatkowych;
  • Benefity - m.in. ubezpieczenie OC, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, dostęp do szkoleń rozwojowych oraz zawodowych;
  • Elastyczność pracyi możliwość indywidualnego dostosowania grafiku - obiekty chronione 24h/365 dni w roku.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu785 074 691.