Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Laboranta. Poszukiwana osoba z niewielkim doświadczeniem, otwarta na naukę.

Laborant - do przyuczenia

Data publikacji: 28-08-2024
Miejsce Pracy: Grodzisk Mazowiecki
Stanowisko: Laborant
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie pomiarów i badań laboratoryjnych w celu weryfikacji zgodności produktów z wymaganiami
  • Weryfikacja raportów produkcyjnych
  • Ocena jakości wyrobu na podstawie dostępnych próbek
  • Opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej (Karty kontroli)
  • Tworzenie Certyfikatów jakościowych na podstawie badań laboratoryjnych oraz wymagań klientów.
  • Komunikacja z klientem w zakresie certyfikacji
  • Monitorowanie wysyłek w tym kontrola i weryfikacja danych w dokumentach przewozowych
  • Wstępna analiza reklamacji Klientów i reklamacji wewnętrznych
  • Wykonywanie audytów wewnętrznych- standard BRC
  • Przygotowywanie i udział w wizytach oraz audytach Klientów w obszarze laboratoryjnym
  • Nadzór nad wyposażeniem oraz dokumentacją jakościową ( kalibracje urządzeń, archiwizacja oraz aktualizacja dokumentów jakościowych)
  • Odpowiedzialność za Archiwum Produkcyjne
  • Analiza oraz raportowanie wyników badań laboratoryjnych
  • Ścisła współpraca z działami R&D, obszarem produkcyjnym, Customer Service oraz Logistyką

Wymagania:

  • Umiejętności analityczne
  • Dokładność
  • Obsługa komputera
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego – poziom min. podstawowy
  • Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie min. średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja do przyswajania wiedzy i stałego podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, praca na jedną zmianę (8:00-16:00)
  • Pakiet szkoleń wstępnych oraz stanowiskowych
  • Szansa rozwoju posiadanych umiejętności – możliwość uzyskanie uprawnień audytora wewnętrznego
  • Ciekawa praca pełna wyzwań w przyjaznej atmosferze
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do karty sportoweji ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach;

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń