Praca lakiernik Niemcy Bobingen

Data publikacji: 14-10-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2400€
Stanowisko: Lakiernik

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego lakiernika do pracy w Bobingen, Niemcy. Twoje zadania będą obejmować malowanie dużych części regałów przy użyciu pistoletu natryskowego. Będziesz pracować w zespole, gdzie jedna osoba przygotowuje powierzchnię, a druga nakłada farbę na bazie wody. Po zakończeniu procesu malowania, elementy są transportowane do suszarni.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 lub języka rosyjskiego
  • Własny samochód
  • Doświadczenie w pracy z pistoletem natryskowym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 15,00 € brutto + 28,00 € diety dziennej (173h – 2 400,00 €)
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
  • Możliwość pracy w soboty na wczesnej zmianie (opcjonalnie)
  • Stabilne zatrudnienie u producenta wytrzymałych regałów i platform o konstrukcji stalowej

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: profil@injobs.pl z tytułem: „Praca lakiernik Niemcy Bobingen, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: PN-PT, 08:00-16:00, Tel: 48 572 151 672

Dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez injobs.pl Sp. z o.o. (11-700 Mrągowo, ul. Mazurska 1) w celach rekrutacyjnych. Zgodę można wycofać mailowo: info@injobs.pl".

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń